Doradztwo IT

Na co dzień spotykasz wiele sytuacji, w których chcesz zwrócić się o pomoc do specjalisty. Korzystasz z porad prawników, biur księgowych albo marketingowców? Wybór komputerów, oprogramowania i rozwiązań technicznych też warto powierzyć ekspertom! Dzięki profesjonalnemu doradztwu unikniesz kosztownych pomyłek i o wiele łatwiej zrealizujesz cele. Każde urządzenie, sieć czy program to inwestycja – jeśli odpowiednio ją zaplanujesz, zaprocentuje i przyniesie Twojej firmie same korzyści!

W ramach doradztwa pomagamy Ci rozwiązać wszelkie problemy, związane z informatyczną obsługą przedsiębiorstwa.

Tworzymy infrastrukturę informatyczną dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu komputerowego, a także udzielimy konkretnych wskazówek, jak go konserwować, by służył Twojemu przedsiębiorstwu możliwie najdłużej i bezawaryjnie.

Doradzimy przy projektowaniu i wdrażaniu sieci informatycznych (wewnętrznej – intranetu i zewnętrznej – Internetu). Podpowiemy również, czym kierować się przy wyborze serwera: wskażemy, czy lepszy w Twoim przypadku będzie własny serwer, czy też skorzystanie z usług firmy hostingowej. Pomożemy Ci również wybrać i zarejestrować domenę dla Twojej strony WWW, stworzyć powiązane z nią konta pocztowe itp.

Jeśli planujesz podpisać umowę na dostawę jakichkolwiek usług informatycznych, np. Internetu czy hostingu – skontaktuj się z nami. Porównamy dostępne oferty z potrzebami Twojej firmy i wskażemy tę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Doradztwo IT