Kompetencje.


Punkt Informacyjny „Wschód”
INTERREG IVC w Katowicach

Centrum Projektów Europejskich
Warszawa


Firma SYNELKOM świadczyła usługi wsparcia informatycznego dla Punktu Informacyjnego „Wschód” INTERREG IVC działającego w strukturze Państwowej Jednostki Budżetowej Centrum Projektów Europejskich w okresie od marca 2010 roku do czerwca 2013 roku. Zakres usług obejmował dokonywanie przeglądów i konserwację urządzeń, instalowanie oprogramowania, udzielanie pracownikom konsultacji i pomocy w zakresie obsługi sprzętu i użytkowania programów.

Realizując umowę, firma solidnie i terminowo wywiązywała się ze swoich zadań, szybko reagując w nagłych przypadkach.


Kategoria: Opieka Informatyczna, Outsourcing IT

Wsparcie Informatyczne

MINISTERSTWO
ROZWOJU REGIONALNEGO
DEPARTAMENT
WSPÓŁPRACY TERYTORIALNEJFirma SYNELKOM Łukasz Wojnowski w okresie od lutego 2010 do marca 2013 roku świadczyła usługi administrowania siecią komputerową Wydziału Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach. Zakres świadczeń obejmował także dokonywanie przeglądów i konserwacje urządzeń, instalowanie oprogramowania, udzielanie pracownikom konsultacji i pomocy w zakresie obsługi sprzętu i użytkowania programów.

Realizując umowę, firma dobrze wywiązywała się z wyżej wymienionych obowiązków. Na podkreślenie zasługuje zwłaszcza szybkie i sprawne reagowanie w wypadku nagłych problemów.


Kategoria: Opieka Informatyczna, Outsourcing IT

Wsparcie Informatyczne