Oprogramowanie


Prowadzimy sprzedaż, nadzór i wdrożenia oprogramowania typu CRM, programów do wystawiania faktur, programów antywirusowych. Jako dystrybutor możemy zaproponować atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc w doborze, a następnie wdrożeniu oprogramowania.


Oprogramowanie firmy Naomisoft

Seria Asystent to paleta narzędzi bazodanowych, przeznaczonych dla firm i instytucji. Od 2005 r. Naomisoft z sukcesem dostarcza je dla każdej z branż. W ofercie można znaleźć rozwiązania dedykowane dla firm magazynowych, produkcyjnych, gabinetów lekarskich, kancelarii prawniczych, agencji ubezpieczeniowych i wielu innych.

Ostatnio oferta Naomisoft powiększyła się o aplikacje działające w chmurze, pozwalające na zarządzanie przedsiębiorstwem z każdego miejsca.

Moduły rozszerzające
Każdy z pakietów oprogramowania można w miarę potrzeby rozszerzyć o dodatkowy moduł i zwiększyć jego funkcjonalność. Najczęściej wybierane rozszerzenia pozwalają na zarządzanie fakturami, zaplanowanymi zadaniami i magazynem.

Program do faktur


Oprogramowanie antywirusowe ESET

Od ponad 25 lat firma ESET chroni komputery dostarczając rozwiązania antywirusowe, wykrywające nie tylko znane, ale także nowe, dotychczas niezidentyfikowane zagrożenia. Obecnie jeden z światowych liderów w dziedzinie bezpieczeństwa danych, w swojej ofercie posiada rozwiązania zarówno kompleksowe jak i nakierowane na konkretne zagrożenie.

Niezależnie od tego, czy jest to bezpieczeństwo w sieci, pewność danych czy kontrola stanowisk pracowników, możesz być pewien, że Twoja firma jest należycie chroniona.

Oprogramowanie zabezpieczające firmowane logiem ESET można znaleźć aż na 3,5 milionach komputerów w całej Polsce.

Eset Antywirus